Menü Kapat

Post Modern Sevişme

karakterler : erkek, kadın
kadın ağlayarak evi terketmektedir, erkek arkasından giyinmeye çalışıp, “dur, şaka yaptım” gibisinden birşey saçmalar. seyirci sevişme sahnesi beklerken bir ayrılık sahnesini izliyor olmanın anlamsız dumurunun derinliklerinde yüzmekte ve susmaktadır. (ben yüzmem)
sonra bir anda geri dönerler, önce giyinirler, sonra birbirlerinin kulaklarına birşeyler fısıldayarak yatak odasına ilerlerler, bir yandan birbirlerini soymaktadır kadınla erkek. seyirci hala susmaktadır. (ben susmam)
odaya çırılçıplak giren erkek kadını yatağa iter ve orgazm olur, ardından kadınla yanyana uzanır sigara içerler, tam giriş sahnesinde erkeğin neden orgazm olduğunu anlamaz kimse üstelik kadın da kızgın değil mutlu ve bitkin görünmektedir, üstelik kesik kesik nefes almaktadır. (ben almam)
izleyici kızar erkeğe erken(!) boşaldığı için, “yuh ulan! daha sevişmeden boşalınır mı?” diye homurdanır. (ben homurdanmam)
sigaralar bittikten sonra, önsevişme falan olmaksızın jokey pozisyonunda sevişmeye başlar kadınla erkek. (ben sevişmem)
“destur bismillah, bir ısınsaydınız!” der izleyici ama yoook, nerdeeee?!… (ben demem)
bir anda köpek pozisyonuna dönerler ve erkeğin orgazma yakın olduğunu düşünülür o anda, çünkü inlemektedir ama kadın orgazm olmuşçasına inlemektedir. (ben düşünmem)
seyirci “aha sevişmeden bir kere orgazm oldular, şimdi de ikincisini yaşıyor ayılar” şeklinde bir sav atar ortaya. (ben atmam)
çat o anda kadınla erkek bırakırlar pozisyonu, misyonere çevirirler kendilerini yeni başlamış gibilerdir sevişmeye. (ben bırakmam)
seyirci aptallaşmıştır, bu bulmacanın içinden çıkamamaktadır. (ben çıkarım)
bir süre seviştikten sonra jokey’e döner gibi yapıp ön sevişmeye başlarlar. (ben yapmam)
seyirci dumur olmuşken kadın ile erkek orgazm sonrası anlarına dönerler. (ben dönmem)
kadın sigarasının dumanını üflerken “ne düşünüyorsun hayatım?” diye sorar. (ben sormam)
hemen akabinde yeniden köpek pozisyonuna dönerler, kadın orgazmı yaşamaktadır. (ben yaşamam)
ve kadının sorusunun sonrasındaki ana dönerler, erkek kadına uzun uzun bakar ve tokat atar, ardından “çok… uzun… sürdü…?” sözlerini sarfeder. (ben sarfetmem)
sevişme bitmiştir.
seyirci kafasını duvara vurmaktadır… (ben vurmam)

Bir yanıt yazın